O klubu

Cilj nam je naše sportaše naučiti sve o kontaktnome sportu, pravilima sportskog ponašanja i načinu razmišljanja jednog sportaša.

<span>O klubu</span>

O nama

Klub je osnovan 2011. godine od strane Nikole Švalja. Klub nudi treninge boksa, kickboksa, treninge za djecu, te kondicijske treninge. Od 9. mjeseca 2019. godine klub posluje i na lokaciji na Zagrebačkom velesajmu.

Klub je član Hrvatskog boksačkog saveza i Zagrebačkog boksačkog saveza.

Titan Gym

Puno ime kluba: Boksački Klub Titan Gym"
Adresa kluba: Ilica 500, 10000 Zagreb
OlB: 81253357886
IBAN: HR1923600001102214617
SWIFT: ZABAHR2X
Predsjednik kluba: Nikola Švalj
Potpredsjednik kluba: Tihomir Joskić
Tajnik kluba: Jelena Švalj

Titan Gym
Cilj nam je naše sportaše naučiti sve o kontaktnome sportu, pravilima sportskog ponašanja, načinu razmišljanja jednog sportaša i kako (ne)reagirati na provokacije i pri tome ostati dostojan zvati se sportašem.

Titan Gym nudi sljedeće:

1. velika sportska obitelj
  2. vrhunski treneri
  3. individualni treninzi
  4. besplatni parking

Cijene treninga (mjesečno):
350 kn mjesečno
djeca do 12 godina: 300 kn

Članarina vrijedi mjesec dana i plaća se prvi tjedan u mjesecu,. Svaki mjesec morate plaćati članarinu, u protivnom ste dužni ispisati se iz Kluba. Nakon 12 mjeseci ostvarujete pravo na samostalan ulazak u klub izvan radnog vremena kluba.

PRAVILNIK KLUBA TITAN GYM

1. Prilikom upisa izrađuje se članska iskaznica. Iskaznicu je član dužan imati na treningu i prisloniti na čitač pri svakom ulasku u Klub.
2. ČLANARINE I PLAĆANJE
- članarina vrijedi za tekući mjesec i plaća se prvi tjedan u mjesecu
- nije moguće pauzirati ni prenositi članarinu
- za neiskorištene treninge ne odobravamo povrat novca
- u slučaju opravdanih izostanaka član je dužan uplatiti 150kn svaki mjesec kako bi zadržao aktivno članstvo Kluba.
3. Nakon 6 mjeseci redovitog članstva ostvarujete pravo samostalnih treninga svakim radnim danom, vikendima i praznicima od 05:00-22:00.
4. Svi članovi koji podliježu sankcijama ili se ispišu iz Kluba nisu u mogućnosti ostvariti ponovni upis u vremenskom roku od 6 mjeseci.
5. Večernje grupe su raspoređene po uzrastima, spolu i predznanju te ih nije moguće kombinirati dok ste u jutarnjim terminima svi dobrodošli.
6. Sve rekvizite koje koristite tijekom treninga dužni ste nakon upotrebe vratiti na svoje mjesto, održavati čistoću u prostorijama Kluba i čuvati inventar Kluba.
Svaki slučaj štete nastale uslijed nemara član će u najkraćem mogućem roku morati nadoknaditi štetu ili će mu u protivnome biti oduzeta sva prava u Klubu kao i članstvo.
7. Članovi i gosti dužni su se pridržavati osnovnih civiliziranih pravila ponašanja, poštivajući se međusobno.
8. Svaka osoba koja nije član Kluba nema pravo prisustvovati treninzima ili se koristiti prostorijama Kluba.

BK „Titan Gym“ zadržava pravo udaljavanja člana iz prostorija kluba ukoliko se član ne pridržava Pravilnika kluba.

Svaki ozbiljniji prijestup rješavati će se po disciplinskom postupku!

Pravilnik kluba možete preuzeti ovdje.